Free cookie consent management tool by TermsFeed Czym jest usługa RPO i dlaczego warto z niej korzystać? - ForManWay

ForManWay

Czym jest usługa RPO i dlaczego warto z niej korzystać?

Chcesz rozbudować zespół w swojej firmie, ale nie masz na to czasu? Brakuje ci budżetu na działania z podwykonawcami? Zależy ci, by proces rekrutacji przebiegł bez zakłóceń, a wyłoniony kandydat faktycznie był tym najlepszym? Rozwiązaniem może być usługa RPO.

Wyłów talenty do swojego teamu

Usługa RPO, inaczej zwana Talent Acquisition, pozwala na skorzystanie z usług doświadczonych profesjonalistów w zakresie rekrutacji. Headhunterzy ściśle współpracują z działem HR danego przedsiębiorstwa oraz kierownikami poszczególnych zespołów, by w pełni realizować misję firmy i działać w zgodzie z jej kulturą. Są dyskretni i skuteczni jednocześnie.

Szukamy pracowników także poza granicami kraju

Proponowana przez nas usługa RPO pozwala na pracę na wyłączność z najlepszymi specjalistami w zakresie rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi. W zależności od typu działalności dopasowujesz model do swoich potrzeb. Nie musisz się ograniczać – nawet do granic kraju. Znajdziemy najlepszych kandydatów do pracy na terenie całej Europy. Podejmujemy się także obsługi administracyjnej całego procesu – nie musisz więc pamiętać o zgodach, podaniach i innych dokumentach.

Od czego zacząć?

Mówią, że najtrudniejszy pierwszy krok, ale nie w naszym przypadku. Rozpoczęcie współpracy w ramach usługi RPO jest naprawdę proste. Musisz po prostu zatrudnić rekrutera, który będzie z twoim przedsiębiorstwem działał na wyłączność. Następnie pokazujesz mu swoją firmę od zaplecza. Opowiadasz o historii, przedstawiasz misje i cele. Zaznaczasz, na czym ci zależy, a czego unikasz jak ognia w codziennym prowadzeniu biznesu. Co dalej? Potem po prostu zlecasz rekrutacje. Co ważne, nie płacisz za każdy proces osobno. Jedyny koszt, jaki ponosisz, to opłata za rekrutera.

Proste? Bardzo! Jeśli jednak masz wątpliwości, skontaktuj się z nami. Podzielimy się naszym 10-letnim doświadczeniem w zakresie poszukiwania pracowników i razem rozbudujemy twój biznes. Usługa RPO pomoże zaoszczędzić ci czas i pieniądze – po co dłużej czekać?

1 thoughts on “Czym jest usługa RPO i dlaczego warto z niej korzystać?”

  1. Usługa RPO (Recruitment Process Outsourcing), znana również jako Talent Acquisition, umożliwia skorzystanie z doświadczonych specjalistów ds. rekrutacji. Headhunterzy ściśle współpracują z działem HR i kierownikami zespołów w firmie, aby w pełni odzwierciedlać misję i kulturę przedsiębiorstwa. Działają dyskretnie i skutecznie, realizując cele rekrutacyjne.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *